Юрія Сіньковського звільнили з посади командира 129 бригади ТрО. Хто замість нього?

СВОЇм стало відомо з власних джерел, що командира 129 бригади ТрО Юрія Сіньковського зняли з посади. Цьому передували гучні скандали, пов’язані з поганим оснащенням бійців на передовій. А рідні тероборонівців навіть виходили на мітинг. Хто замість Сіньковського, пишемо наприкінці статті. 

Юрій Сіньковський був призначений командиром криворізької 129 бригади ТрО з перших днів її створення. Його вважають людиною, наближеною до Миколи Колесника на прізвисько «Тайсон». У 2014 році Сіньковський був заступником командира з бойової підготовки у батальйоні «Кривбас». А на виборах до Дніпропетровської обласної ради 2015 року військовий балотувався від партії «УКРОП».

Юрій Сіньковський неодноразово отримував нагороди з рук Олександра Вілкула, який піарився на допомозі 129 бригаді. А також разом зі слугою народу Олександром Фастовцем відвідував офіційні заходи і робив спільні фото.

 

Власні джерела СВОЇх повідомляють, що Юрій Сіньковський може бути фігурантом кримінальної справи.

Однак у пабліках, які пов’язують з сімейкою, вийшли матеріали про буцімто «зловживання спиртними напоями» командира. Начебто на його місце призначили Олега Ляденка, відомого як «Лядик». Він колишній однопартієць Юрія Вілкула.

За нашою ж інформацією, новим командиром 129 бригади ТрО тимчасово призначений Дмитро Остапенко з Донецької області.

Читайте також про мітинг рідних бійців 129 бригади.

May 11, 2023

Пошукаємо?