З початку війни до Дніпропетровської області переїхали 18 підприємств, 9 із них уже працюють

Через війну до Дніпропетровської області переїжджають не лише люди, а й підприємства. За словами голови ОВА Валентина Резніченка, з 24 лютого у нашому регіоні з’явилося 18 компаній-переселенців. Половина з них уже запустилися та працюють. Зокрема завод спеціального кріплення, виробництво паперу та поліетиленової плівки, а також логістичні компанії.

Наприклад, один зі швейних цехів, що переїхали, прибув до нас із Лисичанська. Тепер майстри приймають замовлення на пошиття амуніції для військових та одягу з патріотичною символікою.

«Спеціалізуємося на непромокаючому верхньому одязі. Раніше шили лижні костюми, дитячі комбінезони. Зараз — аптечки, підгранатники, підсумки та плитоноски для бійців. Є замовлення на футболки та спецівки», — каже директор підприємства Дмитро Косілкін.

Він додає, що велике обладнання забрати не вдалось. З Лисичанська перевезли лише 20 швейних машинок та кілька інших апаратів. Та й працюють зараз не 10 швачок, а дві, але поступово виробництво налагоджується. За найближчий місяць збираються набрати штат, а до кінця року вийти на довоєнні показники.

Незабаром в області мають запустити ще два підприємства-переселенця. Зараз виробничі лінії монтують одразу два заводи машинного обладнання.

Крім того, 28 компаній з інших регіонів розмістили у нас склади для зберігання та відправлення продукції.

June 27, 2022

Пошукаємо?