Заступника очільника Міграційної служби України затримали за «кришування» борделів

Правоохоронець мав боротися з торгівлею людьми, натомість став кришувати борделі у Києві та займатися сутенерством в Україні і за кордоном. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора. 

За даними слідства, заступнику очільника Департаменту міграційної поліції створити мережу борделів допомогли двоє громадян України. Вони відкрили мережу салонів з надання інтимних послуг за гроші в Києві. На «роботу» наймали дівчат від 18 до 30 років.

Вартість «послуг» становила від 500 до 10 тис. дол. за ніч.

До клієнтів під час комендантської години їх розвозили поліцейські, держслужбовці та працівники держпідприємств, які мали спеціальні дозволи на пересування містом у нічний час.

Допомагав головному «сутенеру» країни ще один перевертень у погонах – керівник одного зі структурних підрозділів Головного управління Нацполіції Києва. Він влаштовував облави на «конкурентів» і вербував дівчат. За хорошу службу йому навіть дозволили створити власну мережу місць розпусти.

Мережа також надавала елітні ескорт-послуги за кордоном. Для цього заступник керівника Департаменту, імітуючи виконання покладених на його підрозділ завдань, проводив обшуки у сутенерів і вербував їх.

Правоохоронці провели понад 30 обшуків у борделях, за місцями проживання і роботи учасників злочинної групи, а також в адміністративних будівлях Національної поліції України.

Щомісяця «прибутки» організаторів нелегального бізнесу становили більше 50 млн грн.

Понад затриманим повідомили про підозру:

  • ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією);
  • ст. 302 (створення або утримання місць розпусти);
  • ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

Досудове розслідування здійснюють працівники ДБР у Києві, оперативний супровід СБУ за сприяння керівництва Нацполіції і МВС України.

 

February 1, 2023

Пошукаємо?