Знущання у Софіївській колонії №45: стали відомі імена ув’язнених, які виконують накази адміністрації

До редакції СВОЇХ потрапило відео знущань у колонії №45, що знаходиться в селі Макорти. Група ув’язнених мочиться на новоприбулих засуджених та знімає це на відео. З власних джерел ми дізналися, що свавілля відбувається в адміністративних блоках, де знаходиться персонал установи.

На відео, за нашою інформацією, присутні ув’язнені колонії №45, які виконують накази адміністрації. У тюремному світі таких називають «козли», а за співпрацю з керівництвом зони вони отримують горілку, наркотики, цигарки та можливість користуватися телефонами.

Власні джерела розповідають, що до підконтрольної адміністрації колонії групи входять засуджений за крадіжку та торгівлю наркотиками Іван Биков, Дмитро Кривобоков та Сергій Ревенко, які «сидять» за розбій, Ігор Конягін, який вчинив убивство, злодії зі стажем Роман Вамболт та Денис Григоращенко. Це так звані активісти у загонах тюремного табору, частина з них є на відео.

Зазначимо, зараз колонією №45 керує Олександр Цибулько (на фотографії), його перший заступник – Олександр Шевченко та начальник оперативної частини – Олександр Середа. Колонія №45 підпорядковується Південно-Східному міжрегіональному управлінню, яке знаходиться у Дніпрі. Службу очолює полковник Вадим Кирієнко. Полковник Володимир Халавка – його перший заступник, який раніше працював на посаді начальника Софіївської колонії №45.

Олександр Цибулько, начальник Софіївської колонії №45

СВОЇ готують звернення до Міністерства юстиції, Уповноваженого у Верховній Раді з прав людини, Генерального прокурора України, начальника Криворізької східної окружної прокуратури, начальника колонії №45, начальника Південно-Східного міжрегіонального управління, начальника Управління пенітенціарних інспекцій та інших. Усі відео-докази будуть прикріплені до листів.

January 31, 2022

Пошукаємо?