ЗСУ відбили 83 атаки і знищили ЗРК та склад боєприпасів окупантів

Сили оборони відбили 83 атаки на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. 

Ворог завдав 48 авіаційних ударів та здійснив 75 обстрілів з РСЗВ. Загроза ударів залишається по всій території України.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує спроби зламати нашу оборону. Ходив у безуспішні наступи на Макіївку, Білогорівку та Верхньокам’янське.

На Бахмутському напрямку веде наступ, втрачаючи значну кількість живої сили, озброєння та військової техніки. Наші захисники цілодобово відбивають численні атаки в районах Бахмута, Богданівки та Предтечиного.

На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник наступав в районах населених пунктів Новокалинове, Степове, Бердичі, Авдіївка, Ласточкине, Сєверне, Водяне, Первомайське, Мар’їнка та Побєда – успіху не мав.

У населених пунктах Решетилівське, Чумацьке і Костянтинівка Запорізької області російські окупанти здійснили обхід будинків місцевих жителів та попередили про необхідність перебування в безпечних місцях із забороною залишення своїх помешкань. Це може свідчити про намагання окупантів унеможливити спостереження місцевим населенням планового перекидання ворогом живої сили та військової техніки до лінії зіткнення.

В одній із військових частин, що дислокується у Південній Осетії, проводиться активна робота зі строковиками, щодо підписання ними контрактів та подальшої участі у бойових діях на території України. З 1 по 10 березня контракт підписали понад 50 російських строковиків. Вони, не отримавши належної бойової підготовки, відправлені у Мелітополь Запорізької області.

Українська авіація завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки. А наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу противника, склад боєприпасів та станцію радіоелектронної боротьби ворога.

У Дніпропетровській області ніч минула без обстрілів.

Міжнародна реакція

МАГАТЕ більше не розглядає створення демілітаризованої зони на ЗАЕС. Директор Рафаель Гроссі заявив, що така зона призведе до мілітаризації території на відстані 1,6 км від ЗАЕС. Тому нині наполягають на припиненні бойових дій навколо атомної станції.

 

March 23, 2023

Пошукаємо?