ЗСУ відбили понад 60 атак, США передадуть танки Abrams до кінця року

Противник завдав 3 ракетних та 29 авіаційних  ударів, здійснив 51 обстріл з РСЗВ. Про це повідомляє Генштаб.

Високою залишається ймовірність ракетних та авіаційних ударів по всій території України.

Сили оборони відбили понад 60 атак на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.

Лікарню Малої Білозерки, що у Запорізькій області, окупанти облаштували під військовий шпиталь. У цивільному медичному закладі працюють російські медики. Вони надають свої послуги виключно російським військовослужбовцям. Станом на 2 квітня на лікуванні перебувало близько 80 загарбників з пораненнями різного ступеня важкості.

Наша авіація завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Захисники знищили російський вертоліт Ка-52 та 2 БпЛА типу «Орлан» і Supercam. Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 пункти управління, 3 склади боєприпасів, 3 позиції засобів протиповітряної оборони та 4 станції радіоелектронної боротьби противника.

Міжнародна реакція

У ЄС не змогли визначитись, як витратити 1 млрд євро на боєприпаси для України. Посли ЄС не змогли домовитись, з ким будуть укладатись контракти на виробництво боєприпасів. Одні пропонували, щоб це були тільки компанії ЄС, інші, щоб контракти укладались й зовнішніми виробниками. Окрім цього не змогли дійти згоди й у питанні передання Україні боєприпасів із власних складів.

США планують передати Україні танки Abrams до кінця року.

Британія бойкотуватиме чемпіонат світу-2023 з боксу через допуск росіян і білорусів.

April 6, 2023

Пошукаємо?