122 день війни: ЗСУ зупинили росіян на Бахмутському напрямку, під час обстрілів Криворізького району постраждала жінка

На Бахмутському напрямку українські воїни зупинили наступ на шляху Володимирівки — Покровського, росіяни відійшли. Також окупанти ведуть наступ у напрямку Пилипчатиного — Покровського, бойові дії продовжуються. У напрямку Роти – Вершина ворог просунувся на кілометр.

Ворог обстріляв з артилерії наші позиції у районах населених пунктів Бучки Чернігівської області та Бояро-Лежачі Сумської області. Окупанти продовжують фортифікаційне обладнання оборонних позицій у прикордонних районах Брянської області.

На Харківському напрямку супротивник зосереджує зусилля на утриманні позицій. Здійснив артилерійські обстріли по елементах інфраструктури в районах Харкова та Вялівського водосховища.

Дії ворожої штурмової групи у районі Уди наші воїни рішуче придушили. Противник відійшов. Завдав авіаудару з вертольотів Ка-52 в районі населеного пункту Явірське.

На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджує на веденні наступу у напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина. Ворог обстріляв наші позиції біля Нової Дмитрівки, Хрестища, Дібровного та Богородичного. Намагається вести штурмові дії у напрямку Довгенького — Мазанівка, бій триває. Наніс авіаудар неподалік Дібровного.

На Донбасі противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів та проведенні перегрупування військ.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони Лисичанська, Спірного та Вовчоярівки. Нанесли авіаудар у районі Лисичанська, намагалися блокувати місто з півдня. Для витіснення наших підрозділів ворог вів штурм у районах населених пунктів Метьолкіно, Сиротин та Вороново.

Окупанти намагаються на Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках вести сковуючі дії та утримувати рубежі. У Запорізькому напрямку ведуть оборону.

Ворог намагався взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата – Костянтинівка – вів бій у напрямку Василівка – Кам’янка. Наші захисники дали рішучу відсіч. Противник із втратами відступив.

У Херсонській та Миколаївській областях окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Ведуть розвідку, удосконалюють інженерне обладнання та намагаються не допустити перегрупування наших військ.

Неподалік Кривого Рогу ворог вів наступ у напрямку Потьомкіно — Високопілля Херсонської області, успіху в нього не було, відійшов. Вів повітряну розвідку безпілотниками у районі Старосілля.

Кривий Ріг

Вночі окупанти знову обстріляли з артилерії Широківську та Зеленодольську громади. У Зеленодольську постраждала 60-річна жінка. Також ворожі снаряди пошкодили одну із дач.

Міжнародна реакція

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що вимоги росії щодо перевірок кожного корабля, що виходить із українських портів, «позбавлені сенсу».

Інститут вивчення війни: росіяни воліють оточити українські війська в Лисичанську та заблокувати наземні лінії поставок на північний захід від міста, перш ніж відновити наступ на Слов’янськ.

У Міноборони США схвалюють виведення військ із Сєвєродонецька на Луганщину. Експерти вважають, що на нових рубежах наші війська зможуть краще вести оборону.

June 25, 2022

Пошукаємо?