Безакцизні цигарки у Кривому Розі: після першого рейду СВОЇх продавці поховали контрафакт

10 грудня журналісти СВОЇх продовжили рейд по точках продажу безакцизних цигарок і алкоголю у Кривому Розі. Ми планували поглянути, як ідуть з справи у Центрально-Міському та Металургійному районах, проте продавчині нас здивували.

Якимось чином з більшості кіосків та магазинів зникли майже всі пачки з цигарками. Замість них покупців зустрічають пусті полиці.

Чи говорить це про те, що в цих районах Кривого Рогу не торгують контрафактом — навряд чи. Адже якби було що продавати — ймовірно, продавали б. А поки що люди ждуть, коли «буря затихне».

Про перший рейд СВОЇх по точках з безакцизними цигарками та напоями ви можете почитати тут або подивитись на нашому YouTube-каналі. Ми наголошуємо, що нові рейди будуть. Проте коли саме — для організаторів схеми буде сюрпризом.

СВОЇ стежитимуть за розвитком ситуації та підготували звернення до Генпрокурора Андрія Костіна, голови Нацполіції Ігоря Клименка, керівника Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолія Щадила, керівника Криворізького районного управління поліції Володимира Васильєва через бездіяльність правоохоронців на місцях.

December 10, 2022

Пошукаємо?