Біля озера Солоне будівельники влаштували звалище. Причому тут Михайло Мармер?

До редакції СВОЇх звернулися занепокоєні криворіжці, які стали свідками можливого правопорушення. Люди побачили, як габаритні машини вивозять будівельне сміття і скидують його біля так званого озера Солоне. Наші журналісти одразу виїхали на місце і викликали поліцію.

СВОЇ зафіксували, як територію між Першим і Другим Східним перетворюють на звалище. На пустирі біля озера Солоне кореспонденти побачили будівельне сміття, яке відвантажували робітники. За словами цих чоловіків, це будівельні відходи з робіт, які ведуться на Другому Східному.

СВОЇ вирушили туди і переконалися, що біля «Варусу» дійсно щось будують. Кореспонденти відшукали відповідального за роботи, але він відмовився представится, тому на місце викликали поліцію.

Наші журналісти також зв’язалися із заступницею голови Довгинцівської районної ради Світланою Хватовою, яка опікується благоустроєм мікрорайонів Східні. Вона наголосила, що це будівництво веде фірма, яка може бути пов’язана з бізнесменом Михайлом Мармером. Пані Хватова особисто пообіцяла розібратися у ситуації, одразу зателефонувала Мармеру і надіслала йому фото зі звалища, яке створили ймовірно його будівельники. Сам Мармер відповів, що не знав про ситуацію і пообіцяв виправити її упродовж тижня.

Зазначимо, Михайло Мармер – крупний криворізький підприємець, якого можуть пов’язувати з Олександром Вілкулом спільні бізнес-інтереси.

СВОЇ обов’язково перевірять територію біля Солоного наступного тижня.

Читайте також: труби опалення у Кривому Розі утеплить фірма, що може бути наближена до одіозних братів Дубинських

March 10, 2023

Пошукаємо?