Труби опалення у Кривому Розі утеплить фірма, що може бути наближена до одіозних братів Дубинських

24 лютого комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» уклала сім прямих договорів з ТОВ «Група Капітал Строй». Ця компанія має провести заходи з енергозбереження, зокрема, капітальний ремонт теплової ізоляції теплових мереж на суму близько 55 млн грн. Про це повідомляє ГО «Криворізький центр розслідувань», посилаючись на тендер у «Прозорро».

Розслідувачі звертають увагу, що закупівля була проведена без використання електронної системи. А рішення про укладення договору без застосування відкритих торгів було прийнято з метою здійснення підготовки до проведення опалювального сезону. У вартість робіт входить ремонт теплової ізоляції тепломереж у шести районах міста. Припускаємо, що гроші на утеплення комунальної власності Кривого Рогу могли бути виділені областю за розпорядженням тодішнього виконуючого обов’язки голови ОДА Володимира Орлова. Він же, свого часу, був заступником одіозного Валентина Резніченка, якого ЗМІ часто згадують як фігуранта кримінальних справ.

Сама товка «Група Капітал Строй» – це дніпровська фірма, яку ЗМІ пов’язують з одіозними братами Володимиром та Леонідом Дубинськими. У місцевих ЗМІ зазначали, що тендерний зліт їхніх компаній може бути пов’язаний з призначенням на посаду голови Дніпропетровської обласної адміністрації Валентина Резніченка. Крім того, ТОВ «Група «Капітал строй» фігурує в одних кримінальних справах з фірмою дівчини-фітнес-тренерки Валентина Резніченка.

У 2012 році ФБР США брати Дубинські були оголошені у розшук за ймовірну причетність до іпотечного шахрайства у Каліфорнії, але це жодним чином не заважає їм бути «успішними бізнесменами» в Україні.

Читайте також: місцева влада Кривого Рогу вирішила виділити понад чотири мільйони гривень на програмування карток криворіжця. 

March 10, 2023

Пошукаємо?