«Бригаду для ремонту даху кажуть шукати за власні кошти» — голова ОСББ про будинок, куди потрапила російська ракета

Рейки, піна, плівка та фанера — таку допомогу поки що надали мешканцям будинку, куди влучила російська ракета 16 грудня. Голова місцевого ОСББ Галина Яротнік каже, що ці речі отримала кожна сім’я.

Окрім зруйнованого під’їзду, найбільше уламки пошкодили дах. Крокви посічені, а шифер з’їхав, з деяких ракурсів крізь дірки видно небо. Тож за наступних опадів людей може завалити снігом або залити дощем. Поки що інформації про ремонт покрівлі нема — обіцяє допомогти Тернівський район.

«Пообіцяв Кушнір Сергій Іванович, що сьогодні привезуть 100 листів шиферу. Тепер обіцяють на завтра. Бригаду для всього цього будівництва сказали шукати своїми силами», — розповідає Галина Яротнік.

Газ, світло та воду в будинок повернули швидко. За словами Галини Яротнік, електроенергія була вже за добу. Проте у якому стані вони будуть після дощу — невідомо.

«Раніше ми ніколи нічого ні в кого не просили. Все робили самі. І дах це теж робили за свої кошти — три роки тому взяли спеціальний кредит, і самостійно виплатили його цього року», — додає голова ОСББ.

Каже, після ракетного удару також все, що було потрібно, окрім рейок, піни та плівки, придбали за власні кошти. Сюди входять й труби, крани та решта дрібниць, які знадобилися для повернення опалення в будинок.

В очікуванні дощів та снігопадів мешканці будинку вивозять всі цінні речі та переїжджають до родичів, друзів та знайомих. Повертатися до відновлення даху люди будуть навряд чи.

December 19, 2022

Пошукаємо?