«Дискотека» за 1,7 мільйона: мерія Кривого Рогу придбала коштовні прожектори у колишнього охоронця Корбана

12 січня виконком Криворізької міськради замовив у ТОВ «Тайгєр буд» 20 зенітних прожекторів на суму 1,69 млн грн. Закупівля пройшла без конкурентних торгів і електронної системи Прозорро. Про це пише видання «Наші гроші». 

Підприємець до 31 січня має поставити:

  • 10 прожекторів «BIG V 5000 WHITE BEAM» вартістю 89,25 тис грн. за штуку;
  • 10 прожекторів «BIG V 4000 WHITE BEAM» вартістю 80 тис грн. за штуку.

LED-прожектори використовують для світлових шоу на відкритих майданчиках. Його промінь пробиває на відстань від 3 до 6 кілометрів.

Журналісти-розслідувачі з’ясували, на сайтах продавців обладнання для музичних та світлових шоу ціна на китайські прожектори BIG стартує від 40 тис. грн із лампою xenon 4000W і від 54 тис. грн із лампою xenon 5000W.

За даними аналітичної платформи YouControl, кінцевий бенефіціарний власник компанії «Тайгєр буд» – колишній охоронець Геннадія Корбана Тарас Єрмаков.

Основний вид діяльності фірми – будівництво житлових і нежитлових будівель. До війни компанія не працювала з бюджетними установами. Єдиним замовником «Тайгєр буд» є виконком Криворізької міськради.

Фото прожекторів у власному телеграм-каналі виставив син в. о. міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула Олександр. Він уточнив, що їх придбали для боротьби з «мопедами» (дронами-камікадзе – ред.).

Зауважимо, у липні 2022 року Указом Президента Геннадія Корбана було позбавлено громадянства України. У нього вилучили український паспорт на кордоні під час спроби повернення назад в Україну.

Читайте також: місцева влада Кривого Рогу закупила термінали Starlink майже вдвічі дорожче, ніж інші міста.

January 24, 2023

Пошукаємо?