У Кривому Розі планують відкрити більше сотні шкіл

1 вересня криворізькі школярі повернуться за парти. Чиновники нарешті планують відкрити 100 шкіл, аби відновити очне навчання. Нині у закладах освіти оснащують укриття та показують педагогам як діяти у разі небезпеки.

Чиновники планують зв’язати школи з вишами. Деякі предмети учні вивчатимуть на базі університетів. Наприклад, заняття з природніх наук проходитимуть у лабораторіях профільних вищів. Залучать й університетських педагогів до шкіл задля викладання предметів.

Вдосконалюють свої знання й педагоги. Півтисячі викладачів долучились до лабораторних робіт на базі педагогічного виду. Освітяни зустрілись один з одним на 34 різних локаціях на різну тематику.

Читати також: Донор для наступу: у Кривому Розі бракує крові

Зазначимо, в більшості міст України школярі частково повернулись за парти ще восени 2022. Батькам запропонували обрати форму навчання: дистанційну чи очну. Для останньої – в школах та садках обладнали укриття, яке на безпечність перевірили рятувальники. До навчальних закладів дітей беруть за наявністю місць в укриттях.

Нагадаємо, дитячі садки в Кривому Розі відкрилися лише навесні 2023 і то частково. Школярі ж досі змушені вчитися через екрани.

Читати також: Небезпечні доріжки у парку Гагаріна: самокат вскочив у яму і дитина повибивала собі зуби 

May 15, 2023

Пошукаємо?