Інша сторона фронту: як росіяни руйнують долі людей та змушують евакуюватися — фоторепортаж

Ніні Прокопівні 74 роки, вона живе в одному з сіл Херсонської області. Точніше, жила. Жінка та її сім’я залишилися без дому через окупантів. Росіяни розбили її будинок, літню кухню та навіть погріб, у якому пенсіонерка ховалася від обстрілів разом із сином та сестрою. Під час одної з таких атак жінка сильно травмувала око. Швидка допомога до її села не їздить. Тож довелося власноруч діставатися кордонів нашого району.

Подолати такий шлях було непросто. Адже сама Ніна Прокопівна, а також її син та сестра мають інвалідність. Хлопець ніде не працює. Напередодні війни його життя зводилося до догляду за матір’ю та тіткою. Інколи міг заробити, копаючи город для сусідів або вивозом сміття. З приходом росіян залишився й без цих грошей.

В евакуації Нині Прокопівні допомогла мешканка Криворіжжя. Любов прихистила пенсіонерку та всю її родину. Окрім того, гостинна жінка допомогла зв’язатися з волонтером, який вже п’ять місяців займається евакуацією. До речі, про його історію ми розказували тут під час поїздки у Харків.

А якою була подальша доля Ніни Прокопівні дізнайтеся вже цього вівторка 26 липня о 19:00 в новому випуску «Військових буднів» на нашому YouTube каналі. Олег Єрмолінський та Віктор Зубченко розкажуть та покажуть, як проходить евакуація з гарячих зон.

Підписуйтеся на YouTube-канал СВОЇХ та натисніть на дзвіночок, аби точно не проґавити прем’єру.

Читайте також: СВОЇ показали, що залишилося від бурятів на Криворізькому напрямку.

August 1, 2022

Пошукаємо?