Контрнаступ триває: ЗСУ звільняють Харківщину, Донеччину та розширюють кордон з Луганщиною

З 22 вересня Україна звільнила стратегічно важливі населені пункти на межі Харківщини та Донеччини. Йдеться про Піски-Радьківскі, Яцьківку, Лозове, Рубці, Коровій Яр та Рідкодуб. Лише на цій ділянці сіра зона, за яку йдуть важкі бої, розширилася на 12 сіл та селищ.

Така ситуація та звільнення Куп’янська-Вузлового північніше свідчать одразу про декілька речей. Окупанти не дуже вдало закріпилися вдовж річки Оскіл — ЗСУ форсували її у двох місцях, аби продовжити звільнення Харківщини та Донеччини.

За даними Інституту вивчення війни, українські військові покращили свої позиції для подальшого наступу на Лиман. Наразі наші бійці зміцнюють свої позиції на східному березі Осколу.

Щодо Луганщини — ЗСУ вдалося розширити лінію звільнених територій вздовж кордони на Сєвєродонецькому напрямку. Під контроль наших військових повернулися Верхньокам’янське та Спірне Донецької області.

Аналітики DeepState стверджують, що 28-30 вересня будуть складні не лише у військовому плані, а ще й в політичному. Готуються фейкові результати фейкового референдуму в чотирьох областях.

Біля Куп’янська було спіймано мобілізованого росіянина, який 21.09 тільки став на службу. Надалі ситуація буде схожа, ворог кидатиме мобілізовані піхотні з’єднання і відправлятиме масу на штурм позицій або просто ними заткне весь фронт і тоді вже наша артилерія зробить свою справу.

September 28, 2022

Пошукаємо?