«Кривбасводоканал» закупив люки виробництва підприємства, що було піймано на антиконкурентних узгоджених діях

«Кривбасводоканал» закупив на близько 1,8 млн грн кришок для люків у ТОВ «Лукр». Інформацію публікує «Наші гроші. Регіон» з посиланням на «Прозорро». Фірма була єдиним учасником торгів.

Підприємство зареєстровано у липні 2021 року на ім’я Євгена Мануйлова. Протягом цього року продавець зобов’язався поставити водоканалу понад тисячу кришок люків на суму близько 1,8 млн грн виробництва «Люксор-М» – підприємства, що належить Людмилі Мануйловій, яка ймовірно є дружиною Євгена Мануйлова.

За інформацією журналістів, родина Мануйлових з Кривого Рогу добре відома тендерними історіями за участю їх підприємств. У 2019 році пов’язаних між собою учасників викрила експертка у публічних закупівлях Тетяна Коріненко.

Підприємство «Люксор-М» на торгах змагалося із ФОП Баракат Яною Євгеніївною, дівоче прізвище якої, згідно з довідкою про відсутність судомості – Мануйлова. Обидва учасника зустрічались на шести торгах шість разів.

А у 2021 році родинний дует Мануйлових-Баракат прийшов на тендери «Кривбасводоканал» і знову «розіграв» закупівлю. Проте, скоріш за все після публікації у ЗМІ, задля уникнення негативних наслідків для членів тендерного комітету, закупівлю було відмінено. В одному з подібних тендерів Антимонопольний комітет підтвердив змову родичів, оштрафував ПП «Люксор-М» , а Мануйлову молодшу оштрафувати виявилось неможливо, оскільки такий фоп припинив свою господарську діяльність.

Читайте також про інші закупівлі «ровної» влади. 

April 19, 2023

Пошукаємо?