Криворіжці просять дати посмертне звання «Героя України» земляку з тероборони Сергію Гладушу

Відповідну петицію створила дружина загиблого бійця. До війни Сергій працював еклетромонтером на кар’єрі. Утім щойно росіяни нахабно вторгалися у кордони держави, добровольцем записався до криворізької тероборони. Працював діловодом. Потім обміняв папери на зброю і став на захист підступів рідного міста. Після визволення Херсону, його перевели до Запоріжжя, а згодом у Донецьку область, де він виконував останнє бойове завдання. Загинув воїн 7 квітня у боях поблизу Новобахмутівки, що неподалік Авдіївки.

Читати також: На Донецькому напрямку поліг криворіжець, батько двох дітей Павло Войналович

Сергію Гладушу виповнилось 27 років. Вдома лишилася дружина з тримісячним сином. До першої річниці шлюбу чоловік не дожив трохи більше місяця.

Як повідомила дружина захисника, Сергій мав багато планів на життя. Мріяв про родину, у якій панує гармонія, любов, взаєморозуміння. Та найзаповітнішим бажанням було почути слово «ТАТО» від сина.

Нині петиція про присвоєння посмертного звання «Героя України» вже зібрала понад 1000 голосів. Щоб її розглянув президент України, необхідно 25 000 підписів.

Підписати петицію можна тут

Читати також: Одним із перших став на захист України: загинув Руслан Дибчук з Криворізького району

May 11, 2023

Пошукаємо?