Криворізькі чиновники витратять понад 4 мільйони на програмування «карток» для містян і переселенців

Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міськради уклав договір з фірмою «МД СОФТ» на 4 324 650 гривень. Бюджетні кошти мають витратити на програмування програмними додатками 47 700 безконтактних карток «картка криворіжця» та «гостьова картка криворіжця» (для внутрішньо переміщених осіб). 

Програмування однієї «картки криворіжця» вартує 104,50 грн, на 17 700 штук піде 1 849 650 грн.

Програмування однієї «гостьової картки» коштує 82,50 грн, за 30 000 штук заплатять 2 475 000 грн.

Під програмуванням мається на увазі внесення даних власника картки, встановлення додатків і тестування картки на валідаторі тощо. Тобто у цю суму не входить вартість виготовлення цих карток. Згідно з договором, їх має надати Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міськради.

Закупівля відбулася без використання електронної системи. У ній брав участь лише один учасник – сумнозвісне ТОВ «МД СОФТ».

Криворізькі чиновники вже замовили у цієї фірми послуги технічного обслуговування, консультативного супроводу та підтримки цілодобового колл-центру для функціонування програмного комплексу «Автоматизована інформаційна система оплати проїзду» у комунальному транспорті за майже 5 мільйоні гривень.

«МД СОФТ» може бути пов’язана з директором профільного комунального підприємства «Центр електронних послуг» Євгеном Кривенком. Впродовж років ця фірма отримала з бюджету понад 100 мільйонів гривень, у тому числі на впровадження «Картки криворіжця» шляхом надання послуг, пов’язаних з програмним забезпеченням.

Читайте також: «Міський тролейбус» витратить півмільйона на обслуговування GPS-моніторингу.

March 10, 2023

Пошукаємо?