Криворізькі лікарі врятували дівчинку та її маму з Херсонської області. Розповідаємо історію родини

До війни Марина полюбляла грати в футбол та мріяла стати перегонницею. Але 2 квітня будинок п’ятирічної дівчинки та її мами Наталі потрапив під мінометний обстріл. Підвалу в родини не було, тому ховалися у найбільш захищеній кімнаті. Але снаряд росіян потрапив саме туди, через дах. Дівчинці майже відірвало ногу, а її мамі пошкодило нижні кінцівки.

Дідусь зміг витягти жінок з-під завалу. Поранена родина діставалася до найближчих лікарів за 40 кілометрів. Їхати довелося під обстрілами окупантів, а декілька разів їхню машину ледве не розстріляли росіяни.

Першу допомогу Марині надали військові — вкололи знеболююче та поставили турнікет. Далі за життя дівчинки боролися доктори з Криворізької лікарні №8.

Марині ампутували ногу вище коліна, втім врятували життя. Шість днів дівчинка знаходилася в реанімації, постійно звала маму, яка лежала в іншій лікарні. Поруч з дитиною завжди була її тітка, яку вона не відпускає від себе досі. У перший день, коли Марина прийшла до тями та побачила рідну людину, сказала: «А ти знаєш, що у мене більше немає ніжки?». Тітка розповідає, Марина багато плакала та питала: «Чому я? Чому в наш дім залетів снаряд? Чому мені відірвало ногу?»

У лікарні Кривого Рогу Наталі зробили дві операції. Був ризик, що жінці також ампутують ногу, втім лікарям вдалося зберегти нижні кінцівки. Наталі ампутували один палець на нозі. Поки жінка не може ходити.

25 днів родина лікувалась у Кривому Розі в різних лікарнях. Тепер мама і донька нарешті побачили одна одну. Наразі родина продовжує лікуватися, але вже у київській лікарні Охматдит.

June 1, 2022

Пошукаємо?