Медзаклади Дніпропетровщини планують витратити 20 мільйоні на рекламу?

Низка медичних закладів Дніпра розмістила тендери на закупівлю послуг з реклами на білбордах та в засобах масової інформації на мільйони гривень. За інформацією голови ГО «Платформа Громадський Контроль» Дениса Селіна, область ймовірно планує витратити на рекламну медзакладів 20 мільйонів гривень.

Кожен заклад замовляє рекламу окремо – наразі вдалось знайти оголошених тендерів майже на 8 млн грн, що складає 40% вказаної суми.

Оцінюючи інформацію можна припустити, що хочуть замовити розміщення рекламної інформації на 670 рекламних конструкціях та у 620 статтях.

Виглядає так, що фірми, які виграють у тендерах, пов’язує ймовірна причетність їх поточних чи минулих керівників або ж власників до партії «Громадська сила».

Дніпропетровський обласний клінічний центр діагностики та лікування замовить послуги з публікації реклами у ЗМІ (в мережі інтернет на тридцяти інтернет ресурсах) за 1 188 000 грн та на рекламних конструкціях (бордах, роллерах, беклайтах), за 1 188 000 грн у ТОВ «Медіа Дніпро». Її власник Валерій Старостенко.

Дніпропетровська обласна станція переливання крові планує витратити 800 тисяч на послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції на рекламних засобах. З протоколу розкриття пропозицій учасників торгів вбачається, що послуги планує надати єдиний учасник – ТОВ «Медіа ІТ», керівником якого також значиться Валерій Старостенко.

Дніпровський базовий фаховий медичний коледж повідомив про намір укласти договір на надання послуг з виготовлення, розміщення інформаційної продукції на рекламних засобах, ціною 600 тисяч грн., з “АМК-МАРКЕТ”.

Свого часу фірмою керував Станіслав Басов. Крім того, Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф планує витратити 1,5 млн грн на послуги з виготовлення і розміщення інформаційної продукції на бордах та інших рекламних засобах.

Регіональний медичний центр родинного здоров’я на подібні послуги планує спрямувати 1 296 000 грн. Ще 1,3 млн грн хоче витратити на висвітлення діяльності медзакладу через ЗМІ в інтернеті.

Виявляється, що ТОВ «Медіа Дніпро» Валерія Старостенка створено лише три місяці тому, а вже виграло тендери на 2,36 млн грн.

А «Медіа IT» тільки 2023-го вже встигла отримати тендери на 2,8 млн грн. Трохи більше сума була минулого року – 2,9 млн грн. Хоча компанії було лише декілька місяців. При цьому 2,8 млн грн підприємству заплатить департамент інформаційної діяльності та комунікації Дніпропетровської ОВА.

Старостенко балотувався до Дніпропетровської обласної ради 2015-го від партії Загіда Краснова, і від цієї ж партії до Шевченківської райради Дніпра вже 2020-го. А колишній власник ще однієї фірми, яка “засвітилася” у тендерах Станіслав Басов став депутатом облради від тієї ж партії “ГС”.

Він також має відношення до компанії “Сілл”, яка розміщує зовнішню рекламу в Дніпрі (без тендерів), у ній Басов був директором. І ця ж компанія безпосередньо пов’язана із родиною Краснова. До квітня 2022 року кінцевим власником “Сілл” був Руслан Загідович Краснов (син Загіда Краснова).

Щодо «АМК-Маркету», яким раніше володів Басов, то основний вид діяльності цієї фірми – вантажний автомобільний транспорт. Зараз компанія зареєстрована на Валерію Олексієву, фірма вважалася за Басовим до 2019 року.

«Громадська сила» політична партія, що має осередки у 18 областях з найактивнішим осередком на Дніпропетровщині.

Її лідер – Загід Краснов – місцевий бізнесмен, володіє низкою часткою підприємств важкої промисловості (АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СТРІЛОЧНИЙ ЗАВОД», АТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ШПАЛ») та з виробництва електроенергії (ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО»).

Правдоподібним виглядають відомості, що члени його родини пов’язані з рекламними фірмами та готельно-ресторанним бізнесом у Дніпрі.

На виборах міського голови Дніпра у 2020 році Загід Краснов був основним опонентом Бориса Філатова на пост очільника міста, але програв у другому турі. Проте депутати від «Громадської сили» пройшли у міську та обласну ради.

Читайте також: Мерія Кривого Рогу замовила оточенню сімейки реклами на 16 мільйонів.

March 30, 2023

Пошукаємо?