На Зарічному невідомі підпалили собачі будки

У Покровському районі невідомі спалили собачі будки, які виготовила жінка-волонтерка. На попіл перетворилися шість домівок, в одній з яких згорів покалічений собака.

Пожежа сталася 20 лютого близько 10:40 за гаражним кооперативом «Зірковий» на Зарічному. Першою згарище побачила місцева волонтерка Валентина, яка їхала годувати собак. Жінка запримітила дим зі сторони собачого поселення, а на місці зрозуміла, що шість великих будок згоріли вщент.

Валентина понад 18 років опікується долею безпритульних собак. За цей час вона власноруч збудувала та утеплила для них житло, годувала та стерилізувала.

Загалом у поселенні мешкало 11 собак у віці від 7-14 років. Одна тварина з інвалідністю згоріла внаслідок вчорашньої пожежі.

Волонтерка переконана: це навмисний підпал, адже самостійно загорітися вогкі будки не могли.

«Собаки жили далеко від людей та не становили загрози. Своїх вони розрізняли, гавкали лише на чужих, а через поважний вік не кидалися на перехожих», – стверджує Валентина.

Незважаючи на це місцеві мешканці неодноразово погрожували, що потруять або підпалять безпритульних.

Проте поліція не взялася шукати зловмисника, оскільки власність не належить ані Валентині, ані кооперативу. Відтак вважається звичайним підпалом сміття.

Наразі собаки сидять на місці випалених, ще донедавна улюблених «будинків».

ОНОВЛЕНО 22 лютого Працівники відділення поліції №3 (Покровський район) відкрили кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. За нашою інформацією, особу кривдника теж вже встановили.

За ст. 299 Кримінально кодексу йому може загрожувати від 1 до 3 років обмеження або позбавлення волі.

Читайте також: двоє невідомих вкрали сейф з магазина у Довгинцівському районі

February 21, 2023

Пошукаємо?