Перемовини путіна і Сі Цзіньпіня: що китайский лідер і російський диктатор наобіцяли один одному

У понеділок, 20 березня, голова КНР Сі Цзіньпінь прибув у москву на зустріч із путіним. У перший день перемовини проходили у більш закритому форматі, вже наступного дня китайський лідер та російський диктор зробили спільну офіційну заяву після тригодинної зустрічі.

Загалом перемовини обидва політика назвали «конструктивними та продуктивними». За повідомленнями росзмі путін і Сі Цзіньпінь підписали два спільних документи – заяву про плани економічного співробітництва та заяву про плани поглиблення партнерства.

Про Україну

«Мирний план» Китаю може бути взятий за основу мирного врегулювання, коли до нього будуть готові на Заході та у Києві, однак такої готовності з їхнього боку ми не спостерігаємо», – заявив путін.

Про економічні відносини рф і Китаю

російський терорист заявив, що рф готова нарощувати постачання Китаю нафти та природного газу. Також поставили завдання наростити співпрацю у восьми сферах. За словами диктатора, товарообіг між країнами сягнув рекордної цифри 185 млрд доларів.

Окрім того, терорист прокоментував ініціативу Британії щодо постачання Україні снарядів із збідненим ураном: росія буде змушена реагувати.

У свою чергу, в НАТО заявили, що бачать деякі ознаки того, що росія звернулася до Китаю з проханням про надання летальної зброї.

Нагадаємо, суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна.

March 21, 2023

Пошукаємо?