Пес з осколковим пораненням та понівечені домівки: як у Криворізькому районі фіксують військові злочини росії, – фоторепортаж

СВОЇ вирушили на місце обстрілу в одне з сіл Криворізького району. У новому епізоді «Військових буднів» Олег Єрмолінський та Віктор Зубченко покажуть, як прокурори фіксують наслідки ворожих атак мирного населення. Прем’єра вже сьогодні, 9 серпня, о 19:00. А просто зараз – військові злочини росії проти жителів Криворіжжя у декількох фото. 

У руці Олега безпечна частина касетного боєприпасу, якими окупанти обстрілюють прикордонні села Криворізького району. Сам снаряд ні в якому разі не можна чіпати. Якщо натрапили на щось подібне, одразу телефонуйте на 102 чи 101, аби ним зайнялися сапери. 

А це криворізький прокурор оглядає місце обстрілу. Він має задокументувати черговий військовий злочин росіян – обстріл мирного населення. 

Цього разу вибухами пошкодило від 30 до 40 будинків. На цих фото зруйновані дахи. 

На таких бронемашинах поліція виїжджає на місце обстрілу в зоні бойових дій. Нагадаємо, південні території нашого району мають саме такий статус. 

А це фрагмент ракети, що стирчить із дороги на Херсонському напрямку. 

Далі цікавіше – «скелет» касетного снаряда від «Урагану» застряг в землі. З цієї штуковини й вилетіли оті маленькі боєприпаси (дивись перше фото). Після вибуху вони детонують впродовж 1-2 хвилин. Тому місцевим не радять виходити на двір одразу після обстрілу. 

Ось що окупанти «демілітаризують» у нашому районі: машини місцевих та трактор. 

Від атак росіян страждають найбільш беззахисні. Бідолашний пес отримав осколкове поранення задньої лівої лапи. Тварина оговтується від обстрілів. 

Дивіться продовження у «Військових буднях» вже сьогодні, 9 серпня, о 19:00. Підписуйтеся на YouTube канал СВОЇХ, аби не пропустити. 

Читайте також: як медики рятують людей у прифронтових районах Криворіжжя.

August 9, 2022

Пошукаємо?