Після рейдів СВОЇх поліція та податкова оштрафували підприємців, які торгують безакцизним алкоголем і тютюном

Ще у грудні СВОЇ розпочали рейди по точках продажу безакцизного алкоголю та тютюну в Кривому Розі. Нелегальною продукцією відкрито торгують в кіосках та магазинах. Місцева поліція на ці правопорушення не реагувала, тому наші журналісти звернулися зі скаргою до Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області та Головного управління податкової служби у регіоні.

Як нам стало відомо з офіційних відповідей, на звернення СВОЇх відреагували. Поліція та податкова розпочали перевірки підприємців, які продають безакцизні спиртні напої та цигарки. Правоохоронці склали шість протоколів за статтею 156 КУпАП. І сумарно вилучили майже 900 пачок нелегального тютюну на понад 33 тисячі гривень, а також 30 літрів алкогольної продукції на 3 тисячі гривень.

Фахівці податкової служби поки що перевірили діяльність підприємця Аксьонова О. М, який має торгову точку за адресою Володимира Великого, 59т. Його оштрафували за торгівлю безакцизом та продаж без касового апарату. Перевірка інших ФОП триває.

Відзначимо, що СВОЇ продовжують рейди – ми вже опублікували адреси кіосків, де нам продали сурогатний алкоголь у пластикових пляшках. Саме такою горілкою найчастіше труяться криворіжці.

 

January 17, 2023

Пошукаємо?