У Кривому Розі сурогатний алкоголь можна купити просто в кіосках, – рейд СВОЇх

Після численних звернень містян, СВОЇ вирішили присвятити окремий рейд пошукам точок продажу сурогатного алкоголю. Знайшли 5 адрес у 5 районах.

Саксаганський район: кіоск по вулиці Івана Авраменка, 21. Тут нам продали пів літра спиртного у пластиковій пляшці без будь-яких маркувань. Тож походження алкоголю невідоме. На місце викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції №4. Обмежилися написанням заяви, правоохоронці алкоголь не вилучали.

Металургійний район: кіоск на вулиці Криворіжсталі, 43. Нам відкрито продали пляшки з сурогатом. Викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції №2 та написали заяву. Після цього правоохоронці вилучили 16 пляшок.

Центрально-Міський район: кіоск по вулиці Калнишевського, 16. Продавець відпустила таку ж пляшку з сурогатом і без жодних маркувань. Знову дзвінок на 102 і написання заяви. Правоохоронці вилучати усе спиртне не стали, лише ту пляшку, яку ми придбали.

Довгинцівський район: магазин по вулиці Симонова, 2. Питаємо чи є алкоголь і отримуємо таку ж пляшку з фальсифікатом. На місце викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції №1.

Тернівський район: кіоск по вулиці Чарівна, 21. Вибір оковитої тут набагато ширший. Алкоголь сумнівного походження вже не в пластиковій тарі, а у скляних пляшках. Але ж знову – жодної позначки акцизу. Та ж схема – викликаємо поліцію та пишемо заяву. Поліція вилучає придбаний нами сурогат і ще 8 пляшок з вітрини.

Варто зазначати, точок продажу сурогату в Кривому Розі набагато більше. У всіх п’яти випадках фальсифікатом відкрито торгували у кіосках, які спеціалізуються на продажу тютюнових виробів. У чотирьох випадках нам продали сурогат «на розлив» у пластикових пляшках. Саме такою «паленкою» вірогідно найчастіше труяться люди.

Наші попередні рейди в пошуках безакцизних цигарок, можна переглянути тут і тут.

Запевняємо, перевірки триватимуть і далі. СВОЇ звертаються до Генпрокурора Андрія Костіна, голови Нацполіції Ігоря Клименка, керівника Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолія Щадила, керівника Криворізького районного управління поліції Володимира Васильєва, аби ті нарешті відреагували на порушення закону.

 

January 16, 2023

Пошукаємо?