«Привид Павлова»: один з парків Кривого Рогу намагаються перейменувати на честь померлого мера

Влітку містяни обурилися через пропозицію змінити назву проспекту Гагаріна на проспект Костянтина Павлова, покійного лідера проросійської партії ОПЗЖ у Кривому Розі. Громадськість створила петицію та домоглася того, аби міська влада від цієї ідеї відмовилася. Проте померлого мера у спокої залишати не стали. 

Громадянка Шаптала В. В. запропонувала змінити назву парку «Карачунівський», що у Центрально-Міському районі, на парк імені Костянтина Павлова. І мерія взяла її пропозицію до уваги та внесла у список для обговорення. Інформація з’явилася на сайті Центрально-Міського райвиконкому. 

Слід зазначити, що у місті збираються перейменувати саме ті назви вулиць та скверів, які пов’язані з росією або радянським союзом. Чому міська влада вирішила змінити назву однойменної зони відпочинку у Карачунівському житломасиві, невідомо. Бо назва цієї місцини історична і в жодному разі з росією не пов’язана. 

Нагадаємо, Костянтин Павлов у свій час був головою криворізького осередку проросійської партії ОПЗЖ. З початком повномасштабного вторгнення її заборонили в Україні та розформували у Парламенті. Ідейні лідери сепаратистської політсили або втекли за кордон, або знаходяться під арештом – насамперед йдеться про кума путіна медведчука. 

У Кривому Розі ідея перейменування російських топонімів назріла ще весною.  

У місті створили спеціальну комісію, яка запропонувала нові назви для близько 400 топонімів. Ось тут посилання на повний перелік. 

Нові назви вулиць, скверів та парків мають ухвалити вже восени.

August 22, 2022

Пошукаємо?