росія накопичує війська під Херсоном. Є загроза для Кривого Рогу — військовий експерт

Військовий експерт Олег Жданов повідомив про нову загрозу для Кривого Рогу. рф накопичує додаткові резерви під Херсоном. Першочергово вони потрібні агресору, аби відбити контрнаступ ЗСУ. Аналітик вважає, що навіть збільшеної кількості росіянам буде недостатньо, аби піти на Одесу. Проте є загроза для нашого міста.

«Раніше на правому березі Дніпра знаходилося 15-16 тисяч. Тепер вони можуть збільшити чисельність угруповування до 20-25 тисяч. Цього недостатньо, аби піти на Одесу чи на Вознесенськ. Але цього може бути достатньо, щоб відкинути наші війська та спробувати прорватися на Миколаїв або на Кривий Ріг», — повідомив Олег Жданов.

Експерт додав: якщо росія буде розподіляти зусилля одразу на два напрямки, успіху в них не буде.

Військові з 1 окремої бригади імені Івана Богуна, навпаки, вважають, що додаткові сили росіян не матиме значного впливу.

«Повним фронтом вони не підуть. Але ці нові підрозділи займаються рейдами в тил. Вони шукають, де можуть прорватися. Але це кардинально нічого не змінить. У напрямку Кривого Рогу побудовано три лінії оборони, є територіальна оборона — все зроблено нормально» — зазначив військовий Андрій з позивним «Прямий».

Зазначимо, раніше СВОЇ розповідали про політичний та логістичний колапс, із яким окупанти зіткнулися у четвер. З того часу росіяни намагаються впоратися з переправами через Дніпро та докинути більше військ під Херсон, аби стримати ЗСУ.

July 31, 2022

Пошукаємо?