Скасували заставу: одіозному меру Апостолового Андрію Осі доведеться відсидіти у «бублику» повні 60 діб

Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив мера Апостолового Андрія Осу у «бублику» до кінця терміну. Прокуратура наполягла, аби для чоловіка, якого підозрюють у створенні злочинної організації, скасували заставу.

Нагадаємо 1 жовтня Індустріальний суд Дніпра відправив затриманого Андрія Осу під варту на 60 діб — до 28 листопада. Вийти з Криворізької установи виконання покарань №3 він міг під заставу в розмірі один мільйон 40 тисяч гривень. Проте вирішив оскаржити цю суму.

Осу затримали 29 вересня по підозрі за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах та створення злочинної організації. Разом із мером по справі проходять його дружина Наталя, перша заступниця мера Анастасія Василенко, місцевий депутат Артем Ігнатенко та підприємець Владислав Кобриня.

Осі та його «банді» інкримінують кримінальні провадження за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 1 статті 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) ККУ.

October 20, 2022

Пошукаємо?