Тендерні історії у Кривому Розі: у фірми, очільника якої пов’язують з криворізьким нардепом, з’явився брат-близнюк

ГО «Криворізький центр розслідувань» опублікував нову аналітику. Виглядає так, що в улюбленця Покровського та Тернівського відділів освіти Кривого Рогу, фірми «МПС-С», з’явився брат-близнюк – «МПС-А». Обидві фірми не так давно почали працювати з бюджетом і керівника обидвох фірм журналісти пов’язують з криворізьким нардепом Володимиром Захарченком.

ТОВ «МПС-С» торгує продуктами харчування. СВОЇ вже писали, як ця фірма поставляла соки, полуницю та інше з націнкою. А ТОВ «МПС-А» подалося на тендери до місцевих комунальних транспортних підприємств.

Наприклад, 14 березня КП “Швидкісний трамвай” оголосило тендер на придбання двох комплектів обладнання електронної системи управління трамвайного вагону типу КТМ-71-605. У відкритих торгах взяли участь два учасника: підприємець Резнікова Яна та ТОВ «МПС-А».

Їхні цінові пропозиції були однакові і дорівнювали очікуваної вартості у 9,2 млн. грн. Пропозицію ФОПа замовник відхилив, бо підприємниця дивним чином, зокрема, не надала документів щодо технічних/якісних характеристик на обладнання, яке вона пропонує. Переможцем замовник обрав ТОВ «МПС-А» і навіть дав фірмі можливість виправити помилки технічної специфікації. Вже п’ятого квітня з ТОВ «МПС-А» «Швидкісний трамвай» уклав договір.

Як і ТОВ «МПС-С», компанія ТОВ “МПС-А” належить Олександру Гліжинському. Обидві фірми мають прописку по вулиці Фабричній у Кривому Розі. До початку 2023 року ТОВ “МПС-А” не виходила на Прозорро. ЇЇ основний вид діяльності: Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів. Сам Гліжинський є співвласником кількох промислових компаній, зокрема ТОВ “ДСД плюс”. З 2016 по 2019 керівником цієї фірми був Володимир Захарченко – народний депутат від партії Слуга народу.

April 20, 2023

Пошукаємо?