У Кривому Розі не знайшлося охочих під’єднати в школах генератори, які чиновники закупили ще в листопаді

2 березня відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради оголосив закупівлю послуг встановлення джерел резервного живлення (установка генераторів) в ліцеях та гімназіях району. Проте на тендері не було жодної пропозиції від можливих виконавців. Про це пише видання «Наші гроші». 

Чиновники планували встановити та під’єднати генератори у сімох навчальних закладах району. В технічному завданні – улаштування залізобетонного майданчика з навісом під генераторну установку, прокладання кабелю в спеціальну траншею та підключення агрегату до електричної мережі закладу тощо. Загальну вартість робіт оцінили в 1,05 млн грн. Встановити генератори мали б до 19 травня 2023 року. Ось де саме:

  • Криворізький ліцей «Кредо», вул. Першотравнева, буд 16
  • Криворізька гімназія №10,  вул. Чумацька, 6 
  • Криворізький Центрально-Міський ліцей, пр. Поштовий, 84
  • Криворізький ліцей академічного спрямування «Міжнародні перспективи», вул. Чкалова, 1ж
  • Криворізька гімназія №60, вул. Українська, 66
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №79, вул. Політехнічна, 77
  • Криворізька гімназія №85, мкрн. Всебратське-2, 65б

Генератори для шкіл вже є мають бути в наявності у відділу освіти.

Дуже схоже, що це саме ті генератори, які освітяни поспіхом купували в листопаді 2022 року у ТОВ «Агроном-КР»  фірми, що спеціалізується на постачанні харчових продуктів в школи міста. Центрально-Міський відділ освіти тоді напряму, без використання електронної системи, придбав 7 генераторів на 3,15 млн грн. 

Ця закупівля мала своє продовження.  

Замість заявлених дизельних генераторів ARK-Q 42 N5 продавець ТОВ «Агроном-КР», передав відділу освіти інші дизельні генератори – Fe Power 35 KVA з двигуном YANGDONG 490ZD. Вказані зміни щодо предмета закупівлі були внесені вже після закінчення строків постачання, встановлених основним договором.

Нагадаємо, ТОВ «Агроном-КР» є фігурантом кримінальних проваджень через можливу закупівлю криворізькими освітянами генераторів за завищеними цінами.

Фото ілюстративне

March 13, 2023

Пошукаємо?