У Кривому Розі попрощалися із захисником Миколою Крайновим

17 квітня рідні, близькі та колеги Миколи Крайнова провели його в останню путь. Захисник загинув під час артилерійського обстрілу на Донецькому напрямку.

У 2011 році криворіжець пов’язав своє життя з гірництвом – працевлаштувався у ВАТ «Суха Балка», де трудився гірником підземним шахти ім. Фрунзе.

З 22 липня 2015 року до 17 жовтня 2016 року ніс службу у лавах Нацгвардії за часткової мобілізації. Брав участь в АТО на Донецькому напрямку.

Потім працював прохідником дільниці №2 (нарізних робіт) шахти «Криворізька» КЗРК.

16 березня 2022 року шахтаря знову мобілізували. Він служив стрільцем батальйону військової частини Національної гвардії.

Загинув 10 квітня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Велика Новосілка, що на Донеччині. У бійця залишилися дружина та двоє синів 14 та 9 років.

«Дружина Оксана з ним спілкувалася зранку 10 квітня, він обіцяв набрати її ввечері, але так і не подзвонив більше. Про його смерть ми дізналися за кілька днів. Він мені був як син, добрий, гарний батько, таких немає, як він. Вони жили добре, дуже добре. Він був у АТО, він нічого не боявся. Діти хороші в нього. На роботі його дуже поважали», – розповіла теща Галина.

Миколу Крайнова нагородили нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно). Поховають захисника на Алеї Героїв Центрального кладовища.

«Він мене виховував, коли мого рідного батька не було поруч, він мені його заміняв. Він полюбляв дуже родину, своїх синів. Він робив для них усе. Я йому дуже вдячний, він загинув як Герой», – повідомив племінник Руслан.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним воїна.

Вічна пам’ять Герою!

April 17, 2023

Пошукаємо?