У Кривому Розі змінили таблички з назвами нових вулиць, але тільки тих, що на честь Героїв Чечні

На будинках у Кривому Розі з’явилися таблички з новими назвами вулиць. Але є нюанс – оновлення торкнулося тільки топонімів на честь Героїв Чечні. СВОЇ переконалися у цьому після власного рейду.

Наші журналісти побували на чотирьох вулицях, які були перейменовані на честь Героїв Чечні. Це – Вільної Ічкерії (Волгоградська), Джохара Дудаєва (Єсеніна), Вахи Арсанова (Рокоссовського) та Хамзата Гелаєва (Хабаровська). Повсюди ми побачили нові таблички із нещодавно присвоєними назвами.

Шукайте усі нові назви вулиць Кривого Рогу тут.

Потім СВОЇ вирушили на вулиці, які перейменовані на честь захисників України, зокрема Героя України з Кривого Рогу, бойового медика Інни Дерусової (колишня Генерала Кузнєцова) та Героя України, танкіста Віктора Оцерклевича (колишня Курчатова). На будинках ми знайшли тільки таблички зі старими назвами. Теж саме і на вулицях 129-ї бригади територіальної оборони (Купріна),
17-ї танкової бригади (Пожарського), Сил спеціальних операцій (Мерецкова) і 21-ї бригади Національної гвардії (Симонова) та інших.

Зазначимо, громадськість Кривого Рогу неодноразово вимагала від міськради назвати вулиці у Кривому Розі іменами полеглих українських Героїв, зокрема нацгвардійця Михайла Жолобова та азовця Єгора Біркуна. Жодну депутати не підтримали.

March 21, 2023

Пошукаємо?