У Криворізькому районі більше 850 осель пошкоджено через обстріли

До органів місцевого самоврядування із заявами про пошкоджені або зруйновані домівки звертаються жителі Апостолівської, Широківської та Зеленодольської громад. Наразі зареєстровано понад 850 скарг. Про це повідомляє прес-служба Криворізького району. 

В Апостолівській ОТГ зареєстрували 70 звернень, у Широківській — 30, проте найбільше у Зеленодольській ОТГ. Про руйнування повідомили більше 300 власників квартир та близько 450 приватних будинків. 

Зауважимо, подати заявку про руйнування житла можна через додаток «Дія» або звернувшись до одного з центрів надання адміністративних послуг. 

Першочергово людям допомагають плівкою, склом, деревиною та шифером. До постачання залучені представники міжнародних організацій та благодійних фондів. 

Під обстрілами деякі люди залишають свої домівки. Минулого тижня до Кривого Рогу виїхали 74 мешканців Зеленодольської та 35 Апостолівської ОТГ. Переважна більшість з них лишилася у Кривому Розі. А до Криворізького району з інших регіонів прибуло 120 переселенців, з них 26 — це діти. 

Нагадаємо, ввечері 19 червня ворог обстріляв Велику Костромку Криворізького району, через що згорів приватний будинок.

June 20, 2022

Пошукаємо?