У Криворізькому районі поранено мешканця через обстріл, у Сєвєродонецьку бої, а на півдні наші б’ють по ворожих складах боєприпасів

На ранок, 7 червня, в Україні без суттєвих змін. Найважча ситуація в Луганській області, де точаться бої за Сєверодонецьк. За словами Президента Володимира Зеленського на Донбасі, у супротивника більше техніки і живої сили, але ЗСУ має шанс утримати місто.

За інформацією Генштабу, на Слов’янському напрямку ворог намагається просунутися в районі Долгенького та Долини, щоб отримати контроль над трасою Харків-Ростов, яка проходить через Слов’янськ.

На Бахмутському напрямку українські війська відбили атаки на села Нагірне, Берестове, Криничне та Роти.

Противник пішов у наступ на півночі Херсонської області широким фронтом від Лозового до Білої Криниці. Це територія, де раніше контрнаступали ЗСУ. У Генштабі кажуть, що окупанти успіху не мали. Наша авіація завдавала авіаударів по складам боєприпасів у Миколаївській області та по накопиченням військ противника в Херсонській області. В результаті ворог втратив близько 20 солдатів та 10 одиниць техніки.

У Кривому Розі ніч пройшла спокійно, але межі Криворізького району, село Велика Костромка, обстріляли з «Ураганів». В результаті чоловік 45 років отримав поранення осколком у ногу, зараз він у тисячці.

Загалом на Донбасі ЗСУ відбили десять атак ворога.

Генштаб також повідомляє, що Білорусь планує наростити армію до 80 тисяч військових за рахунок створення південної групи військ на кордоні з Україною. Нині у білоруських ЗС близько 60 тисяч солдатів.

June 7, 2022

Пошукаємо?