«Він – справжній воїн»: про старшого солдата з Кривого Рогу Вадима Могильду, який врятував життя своїх побратимів

Вадим Могильда був розвідником 129 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Він загинув на бойовому завданні, рятуючи своїх побратимів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

У мирному житті чоловік працював електриком, захоплювався мотоциклами і пишався своїм залізним конем — kawasaki. У 2018 році Вадим Могильда служив в зоні ООС, там він героїчно давав відсіч російському агресору та бойовикам, за що був відзначений на високому рівні медалями. Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, не зміг залишитися осторонь і пішов воювати за свої Батьківщину.

За інформацією Генштабу, завданням групи швидкого реагування, у якій був старший солдат Вадим Могильда, було підтримати вогнем та маневром підрозділи десантно-штурмових військ, забезпечити їм прикриття та відхід. Однак опівдні група потрапила в засідку та вступила в бій з переважаючими силами противника – двома механізованими взводами, 4 БМД та 1 танком. Вадим Могильда вів вогонь із РПГ-7 по броньованій техніці росіян поки не закінчилися постріли до гранатомета.

«Командир групи прийняв рішення розосередитись та дати вогневу відсіч противнику з поступовим відходом. Наша група опинилась на краю села затиснута. Вадим був з іншої сторони дороги — він зупинив активний наступ ворога своїм вогнем з гранатомета та цим вчинком врятував життя не одному з нас. Згодом Вадим прийняв рішення переміститися до нас, через дорогу, і під час переміщення отримав осколкові поранення грудної клітки, встигнув крикнути, що він поранений та впав», — розповідають побратими.

Ті, хто знав Вадима особисто, говорять, що чоловік був безстрашним воїном, справжнім Героєм України, завжди готовим вступити у бій з противником. Саме завдяки героїзму військового, залишилися живими його побратими.

Без люблячого чоловіка та турботливого батька залишилися кохана дружина Анна та діти бійця. Редакція СВОЇХ дякує родині загиблого воїна і висловлює щирі співчуття.

Вічна слава Герою України!

June 6, 2022

Пошукаємо?