Ворог намагається вести наступ на Донбасі, але отримує відсіч. Головне на 86 день війни

Основний наступ противника ведеться на Лисичанськ та Сєверодонецьк. Була спроба штурму у напрямку Сєвєродонецька, але вона відбита. На півдніточаться бої за Тошківку.

У бік Бахмута продовжився штурм ворогом села Вискріва (Луганська область). А вже на території Донецької області російські війська перебувають у районах сіл Володимирівки та Василівки.

Ці населені пункти розташовані на північний схід від Бахмута і прилягають до стратегічної траси Лисичанськ-Бахмут — єдиної, що поєднує область із зовнішнім світом.

Біля кордону росії під Харковом бої йдуть у районах сіл Тернова та Веселе. Російські війська намагаються утримати зайняті території та вести контрнаступ.

У Запорізькій області противник штурмував селище Новодарівка біля кордону з Донецькою областю, але зазнав втрат і відійшов.

У Херсонській області ворог будує другу лінію оборони, у Генштабі не виключають спроб виходу противника на адміністративні кордони регіону.

На Дніпропетровщині ніч пройшла спокійно, окупантів на території регіону немає. Рашисти ведуть постійні обстріли села Велика Костромка, будинки у людей зруйновані.

За останню добу ЗСУ на Донбасі відбили 14 атак ворога та знищили 8 танків, 14 од. бойової броньованої техніки, 6 од. автомобільної техніки супротивника. Підрозділи протиповітряної оборони збили один БПЛА типу Орлан-10.

May 20, 2022

Пошукаємо?