Ворог намагається закріпитися на околицях Сєверодонецька та відновити наступ на Слов’янськ, а на криворізькому напрямку продовжуються артобстріли

Розпочався 96-й день героїчного протистояння українського народу повномасштабному російському вторгненню. Генеральний штаб опублікував інформацію про стан справ на фронті, яка актуальна на ранок 30 травня.

Найважча ситуація на Донбасі – тривають бої на Сєверодонецьку. Супротивник закріплюється на північно-східній та південно-східній околицях міста та продовжує спроби відрізати Сєверодонецьк від «дороги життя», якою йде евакуація жителів і доставляють гуманітарний вантаж. У Лимані рашисти закріплюються та перегруповуються, щоб відновити наступ на Слов’янськ. З цією ж метою противник відновив залізничний міст у районі Куп’янська.

На родзинках українська авіація завдала повітряного удару по підрозділах окупантів у районі населеного пункту Долгенько.

На північ і північний схід від Харкова Росії веде обстріли, під удари потрапляють і населені пункти Руські Тишки, Черкаські Тишки, Російська Лозова, Розплідник, Борщова та Перемога.

На півдні окупанти ведуть оборонну боротьбу, намагаються утримати зайняті рубежі та сковувати дії українських військових. Задля реалізації планів наступу на Миколаїв перекидає додаткові підрозділи.

На Криворізькому напрямку рф продовжує артобстріли українських позицій і веде контрбатарейну боротьбу. За інформацією голови ради оборони області Валентина Резніченка, рашисти обстріляли Зеленодольську та Апостолівську громади. На щастя, люди не загинули, ніхто не був поранений.

Нагадаємо, минулого тижня рф завдала ракетних ударів по кількох промпідприємствах Кривого Рогу, був практично повністю знищений завод.

May 30, 2022

Пошукаємо?