Ворог знову обстріляв територію Зеленодольської громади, а на Донбасі точаться бої

9 червня розпочався 106 день російсько-української війни. За інформацією Генштабу, суттєвих змін на фронті не відбулося. Ситуація залишається напруженою, особливо у Луганській та Донецькій областях.

На Слов’янському напрямі зусилля армії росії зосереджені на підготовці до продовження наступу у напрямку Слов’янська та Барвінкового. Тривають бойові дії поблизу Богородичного та Довгенького.

На Сєвєродонецькому напрямку з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню було обстріляно Сєверодонецьк, Лисичанськ, Привілля, Устинівку, Горське та Катеринівку. Війська РФ намагалися штурмувати Тошківку та Катеринівку.

На Бахмутському напрямку російські війська ведуть штурмові дії в районі Роти, Миколаївки та Камишевахи.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямах активних бойових дій армія супротивника не вела. З метою сковування дій підрозділів ЗСУ робила обстріли з артилерії та мінометів по лінії зіткнення.

На півдні ворог вів обстріли з артилерії в районі населених пунктів Любимівка, Добрянка, Біла Криниця, Благодатне, Любимирівка та Таврійське. Прильоти були і на територію Зеленодольської громади. Через це там пошкоджено будинки та інфраструктуру, що обійшлося без жертв. Про це повідомляє голова військової адміністрації області Валентин Резніченко.

Загалом на Донбасі ЗСУ відбили сім атак супротивника. За інформацією Генштабу, особовий склад 15-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї армії Центрального військового округу отримав суттєві втрати: 800 загиблих та 400 поранених.

Віримо у ЗСУ!

June 9, 2022

Пошукаємо?