Якщо зникне світло і газ: чи готовий Кривий Ріг до тяжкої зими?

До опалювального сезону підготували усі 96 котельних. Комунальники також відпрацювали план дій на випадок ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури. 

Місто додатково закупило 37 генераторів та 100 теплових пушок різної потужності. Крім того, підготували 50 резервних джерел живлення для об’єктів інфраструктури. Їх використовуватимуть в разі надзвичайної ситуації. Зробили запас паливно-мастильних матеріалів для них.

У раді оборони міста заявили, що всі підприємства критичної інфраструктури забезпечені обладнанням, матеріалами та інструментами для роботи в умовах воєнного стану.

Старт опалювального сезону розпочнеться, коли середньодобова температура протягом трьох діб буде нижче +8 градусів, а «Нафтогаз» почне постачати блакитне паливо на теплогенеруючі підприємства Кривого Рогу.

Зауважимо, в цьому році з бюджету міста не виділяли кошти на теплову ізоляцію труб.

Нагадаємо, Уряд попередив про економію. В домівках українців буде щонайменше на 4 градуси холодніше, ніж зазвичай взимку.

За рішенням Кабміну, мешканці територій поряд з зоною бойових дій можуть безкоштовно отримати дрова на зиму. Витрати на закупівлю та доставлення деревини візьме на себе обласна військова адміністрація. 

У Криворізькому районі до таких зон належить Широківська і Зеленодольська громади. 

Відзначимо, що залишається загадкою те, яка кількість дозиметрів є на випадок радіаційної атаки у Кривому Розі. В міськвиконкомі відмовилися надавати відповідь на інформаційний запит СВОЇХ.

Читайте також: 7 порад, як вберегти оселю та електроприлади від пожежі, коли усі увімкнуть обігрівачі.

September 29, 2022

Пошукаємо?