ЗСУ «затрьохсотили» 240 російських солдатів на Запоріжжі. Головне на ранок дев’ятого грудня 

Дев’ятого грудня розпочався 289 день російсько-української війни. Наші захисники продовжують нищити ворога на всіх напрямках. Головне зі зведення Генштабу.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах Білогорівки на Луганщині та Кліщіївки і Мар’їнки на Донеччині.

На Запоріжжі окупанти втратили три склади боєприпасів і близько 20 одиниць військової техніки різних типів. Там ЗСУ «затрьохсотили» 240 російських солдат. Розгорнутий на базі лікарні у Токмаку військовий шпиталь переповнений пораненими.

Наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили вісім пунктів управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та два склади боєприпасів загарбників.

Дніпропетровщина

Ворог обстріляв три громади: Мирівську, Червоногригорівську та Нікопольську. Люди вціліли. У Червоногригорівській громаді побиті кілька приватних будинків і гаражів, обірвана лінія електропередач.

Міжнародна реакція

Володимира Зеленського визнано «найвпливовішою людиною Європи». Угорщина виступила проти нового пакета санкцій ЄС проти РФ, а уряд Словаччини схвалив новий пакет військової допомоги для України.

December 9, 2022

Пошукаємо?