Кіберполіцейські Кривого Рогу затримали шахрая, який украв 800 тисяч гривень

Поліцейські взяли 32-річного шахрая, який крав гроші за схемою перевипуску SIM-карток. Отримавши доступ до телефонного номера жертви, чоловік заходив в онлайн-банкінг і переводив гроші потерпілого собі.

Попередньо махінатор обікрав 40 осіб на 800 тисяч гривень. Під час обшуку у нього знайшли телефон, ноутбук та банківські картки.

Шахрая розкрила кіберполіція Кривого Рогу, слідчі відділення поліції №1 (Довгинцівський) та Криворізька східна окружна прокуратура. Наразі правоохоронці встановлюють, як саме до затриманого потрапляли дані для перевипуску SIM-карток. Вони припускають, що у схемі була задіяна не одна людина.

На махінатора відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване проникнення у роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікацій, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до п’яти років ув’язнення.

Читайте також: У Кривому Розі можливого кібершахрая затримали за нетверезе водіння, у його подруги поліцейські знайшли наркотики.

 

July 5, 2022

Пошукаємо?